Grandstream: 5-мегапіксельна IP-камера лише за 700 USD

Компанія “Відеоглаз” почала постачати на ринок 5Mп IP-камеру GXV3651 FHD виробництва компанії зі США Grandstream. Камера має високу якість зображення та сучасний функціонал і при цьому коштує лише 700 USD.

У новій IP-камері створення зображення забезпечується КМОП-сенсором з 2592х1944 роздільною здатністю, розміром 1/2,5″. Зображення формату 1080p, що отримується зі швидкістю до 30 кадрів/с, стискається кодеками H.264, JPEG і Motion JPEG і передається в декількох потоках. Камера має функцію “день/ніч”, забезпечена тривожним входом і виходом, а також буфером розміром 24 МБ для запису до- і послетревожного відеозображення.

Вбудовані функції відеоаналітики дозволяють ефективно використовувати IP-камеру GXV3651_FHD для вирішення безлічі складних задач. Підтримка протоколів SIP і VoIP, до торая реалізована також і у всіх інших камерах Grandstream, забезпечує основу для організації двобічної передачі звуку і передачі відеозображення на мобільні телефони і відеофони. Живлення камери може проводитися за технологією PoE. У разі необхідності на камеру можна встановити антену для бездротової передачі відеоданих.

Високопродуктивний потоковий сервер, вбудований в IP-камеру, дозволяє одночасно 16 користувачам переглядати отримується нею зображення з роздільною здатністю D1 або 25 користувачам – з дозволом CIF. Керувати IP-камерою GXV3651_FHD можна за допомогою ПО GSurf компанії Grandstream. Воно дозволяє контролювати одночасно до 36 камер.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fourteen − twelve =