+38 (0472) 31-42-22

вул. Гуржіївська, 31, оф. 204, м. Черкаси, 18005

Встановлення систем охорони периметру

Якщо ви живете в котеджному містечку, не думайте, що високий паркан і сусідство з солідними, благонадійними людьми є запорукою безпеки. Адже ви і ваші сусіди не можете перебувати вдома весь час, а мисливців за чужою власністю, особливо дорогої, — сьогодні більш ніж достатньо. І, щоб не довелося підраховувати збитки, має сенс убезпечити себе і свою власність за допомогою сучасної системи безпеки і охорони периметру.

Периметрова система є першим рубежем охорони сучасного котеджу.

Саме периметрова сигналізація покликана забезпечити раніше оповіщення про спробу проникнення і тим самим забезпечити безпеку котеджу і тих, хто в ньому знаходиться. У нічний час периметрова сигналізація забезпечить Вам спокій від зовнішніх зазіхань. На даний час системи періметрової сигналізації будуються на різних принципах виявлення. Для приватного застосування рекомендується застосовувати прості в установці і обслуговуванні радіохвильові або променеві системи сигналізації. Застосування радіохвильових сповіщувачів. Комплект радіохвильвого сповіщувача випромінює та приймає. Принцип дії сповіщувача заснований на створенні в просторі між передавачем і приймачем електромагнітного поля, що формує об’ємну зону виявлення у вигляді витягнутого еліпсоїда обертання і реєстрації цього поля при перетині зони виявлення. Сучасні вироби мають мінімальну мертву зону, розташовану поруч з передавачем і приймачем. Вплив мертвої зони анулюється установкою комплектів з перекриттям.

Підключення до системи сигналізації:

Периметрова система забезпечує видачу тривожного сигналу шляхом розмикання вихідних контактів виконавчого реле на час не менше 2 сек. Може бути підключений до будь-яких приймально-контрольним приладом вітчизняного та імпортного виробництва. Рекомендується використовувати для охорони котеджу системи містять кілька розділів сигналізації, що дозволить Вам ставити периметрову сигналізацію на охорону частково, або коли Ви перебуваєте в будинку. Усі датчики периметру виводяться і підключаються до приладів, які контролюють роботу датчиків і при спрацюванні датчика сповіщають. Оповіщувачі є звукові і світлові, а так само можна підключити Бліц-SMS, який буде сповіщати Вас за допомогою SMS-повідомленнями на ваш мобільний телефон в будь-якій точці планети.